Kazan Dairesi Kurulumu uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir iştir. Yanlış kurulum yapılması sonucunda doğabilecek felaketlerin büyüklüğü tezahür bile edilemez.

Kazanlar yerdeki nem, rutubet ve ıslaklıktan etkilenmemesi için yerden 10 ila 15 cm yükseklikte kurulması gerekmektedir. Yerden 10-15 cm yüksekte olması aynı zamanda brülör fanının yerdeki tozdan da uzak olmasını sağlar.

Kazan Dairesi Kurulumu için profesyonel destek almak şarttır. Erka Teknik Ekibi Kazan Dairesi Kurulumu hizmetini deneyimli ve uzman kadrosu ile müşteri memnuniyeti ilkesini esas alarak vermektedir.

Kazan Dairesi Kurulumu yaparken dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır. Bunların başında kazan dairesi ana şalterinin kapıya yakın bir konumda bulunması ve sızdırmaz olmasıdır.

Kazan dairesi doğal aydınlatma yöntemi ile aydınlatılmıyorsa, aydınlatma ekipmanlarının pencere alt kısımlarına veya pencere pervazlarının altlarına denk gelmemesine dikkat edilmelidir.

Isıtma Merkezinin yerleşimi de son derece önemlidir. Isıtma Merkezi yerleşim planında bacalara en yakın konum tercih edilmelidir. Yakıt depoları ile kazanlar, duvarlar tampon bölge ismi verilen mesafeler gözetilerek konumlandırılmalıdır.

Ayrıntılı bilgi için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

 

ERKA TEKNİK – AVRUPA YAKASI YETKİLİ RİMA KAZAN SERVİSİ – KAZAN DAİRESİ KURULUMU

Tel: 0212 495 36 26 – 495 36 42  /  Mail: info@erkateknik.com