Kazan Arıza / Tespit Onarım Hizmeti olukça önemli ve bir o kadar da deneyim isteyen bir iştir. Her kazan markasının birçok modeli bulunmaktadır. Bu modellerde kendi içlerinde farklı farklı özelliklere sahip olarak alt kategorilere ayrılırlar. Bu nedenle kazan arıza, tespit ve onarım yapacak kişilerin her türlü marka ve model hakkında yeterli bilgiye, belgeye, dokumana daha da önemlisi tecrübeye ihtiyacı vardır. Örneğin A markasının B modeli için yapılması gereken tespit ve müdahale C Markasının D modeline uygulanırsa geri dönüşü mümkün olmayan hasarlara ve arızalara neden olabilir.

Kazan Arıza / Tespit Onarım konusunda tecrübenin ve deneyimin en büyük artısı arızanın tespit edilmesi, onarımın yapılmasından sonra tekrar montaj kısmında gün ışığına çıkmaktadır. Yapılacak yanlış montaj hamlesi çok farklı olumsuz sonuçlara neden olabilir.

Hizmet sonrası destek konusunda garanti veren, yapılan işlemden kaynaklı doğacak veya doğabilecek arızalara garanti verebilen firmalarla çalışmak son derece önemlidir.

 

ERKA TEKNİK – AVRUPA YAKASI YETKİLİ RİMA KAZAN SERVİSİ – KAZAN TAMİRİ ONARIM HİZMETİ

Tel: 0212 495 36 26 – 495 36 42  /  Mail: info@erkateknik.com